Klimatokaita.lt privatumo ir slapukų politika

Jūsų vardas ir el.pašto adresas neperduodami tretiems asmenims, jokiomis sąlygomis, išskyrus atvejus, susijusius su teisėsaugos reikalavimais. Jūsų vardas ir el.pašto adresas saugomi apsaugotuose serveriuose  ir naudojami pagal jų konfidencialumo politiką.

Kokiu tikslu renkami duomenys

El.paštas gali būti naudojamas įprastam susirašinėjimui.
Jūs galite bet kada pareiklauti mūsų pašalinti visus duomenis, kurie buvo saugomi mūsų sistemose (išskyrus tuos, kurių saugojimas yra apibrėžtas įstatymais).
Svetainėje www.klimatokaita.lt naudojami slapukai  (Cookies) ir Google Analytics tarnybos lankytojų duomenys.

Kaip šie duomenys naudojami ir apsaugomi

Šių duomenų pagalba surenkama informacija apie lankytojų veiksmus turinio kokybės, svetainės naudojamumo gerinimo tikslais.
Jūs galite bet kuriuo metu pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad naršyklė blokuotų visus cookie failus ir perspėtų jus apie tokių failų siuntimą. Atminkite, kad tokiu atveju kai kurios funkcijos ir tarnybos gali neveikti tinkamu būdų.
Ši privatumo politika taikoma tik svetainei www.klimatokaita.lt.

Šios politikos pasikeitimų atveju jus galėsite perskaityti apie juos mūsų svetainėje.

Norėdami susisiekti su mumis bet kokiais klausimais, jūs galite parašyti mums el. laišką adresu: klimato_kaita@am.lt

Klimatokaita.lt svetainėje naudojamų slapukų sąrašas:

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad pagerintumėme jūsų patirtį naršant svetainėje.

PAVADINIMAS TIPAS LAIKOTARPIS PASKIRTIS
Būtini techniniai slapukai
ASP.NET_SessionId session 1 sesija Naudoja interneto svetainės, naudojančios .NET technologiją; laidžia identifikuoti naudotojo užklausas sesijos metu.
__RequestVerificationToken session 1 sesija Tai yra prieš klastojimą nukreiptas slapukas, pateikiamas žiniatinklio programų, sukurtų naudojant ASP.NET MVC technologijas. Jis skirtas tam, kad neleistų skelbti turinio interneto svetainėje neturint tam leidimo. Jame išsaugota informacija apie naudotoją.
Statistiniai
_ga persistent 2 metai Šis slapukas naudojamas rinkti anoniminius lankytojo duomenis šiam naudojantis tinklapiu kaip lankytojas naudojasi tinklapiu.